Școala Siguranţei Tedi- Ediţia a IX-a, 2023-2024

Vă mulțumim pentru interesul acordat programului Școala siguranței Tedi!

Lecțiile la Școala siguranței Tedi continuă! Cea de-a zecea lecţie, Siguranţa "în curte" este aici, iar de aici copiii pot descărca activităţile din această săptămână pe care le pot face singuri şi împreună cu părinţii! Vă dorim spor la treabă!

Tedi vă încurajează pe toţi să desfăşuraţi cât mai multe activităţi pe tema siguranţei, astfel încât, prin joc, elevii de clasa I să îşi însuşească informaţii noi şi utile pentru creşterea siguranţei lor pe drum spre şcoală, la şcoală, in mediul online şi atunci când sunt singuri acasă. Pe parcursul anului şcolar, în cadrul proiectului, se vor desfăşura activităţi interesante, aşadar, vă invităm să urmăriţi site-ul www.scoalatedi.ro pentru a descoperi periodic informații despre derularea programului şi rezultatele acţiunilor din cadrul acestuia.

Succes tuturor!